Nje modelq e Nuki te merzitet, eshte shume chic dhe Praktik, MBI te gjitha Kur eshte Vape dhe mbajtja e flokeve leshuar eshte shume e veshtire. Topuzi i crregullt eshte me “Casual”, Mund ta mbani ne Maje te kokes dhe me ndonje cullufe te leshaur Andej-kendej. Shkon me mire ne floket me onde ose kacurrela sepse e ben te duket me voluminoz. Si ta realizoni? E rëndësishme është të mbani MEND DISA rregulla të thjeshta: topuzi duhet të kapet në Top të kokës dhe të jetë Mjaft i dukshëm në pjesën Ballore. Modelja karizmatike, Gruaja e adhuruar e artistit John Legend ka një Bukuri Mjaft Karakteristike, me fytyrën e SAJ me usent të Buta, rrumbullakësia e së cilës I theaedhe më tepër. Ashtu si Chrissy, shtrijini flokët plotësisht dhe lërini të lirshme përpara veshëve. Ne të ngjani chic dhe fytyra juaj do të duket më e Vogël. Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi.

KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Topuz i mbledhur Poshte dhe DISA Fije te leshura Anash fypneus. Topuz`chignon`i Kapur Poshte, zbukuruar me nje karfice te Madhe. Problemi me floket gjate Veres eshte qe VAPA e Madhe i ben te lagesht, Duke i Bere te duken si PA forme. Por Nese i keni floket e shkurter, nje zgjidhje optimale dhe shume e sofistikaur eshte te arrini efektin “e Lagur”. Wet look-u eshte shume i pelqyer nga femrat VIP. Nes Ekeni floke te gjate, bishti i Kalit eshte shume terheqes si Tek floket e drejte, me onde ose kacurrel. Bukuroshja Olivia Munn është perfekte, por megjithatë Edhe AJO ka truket e SAJ për të shkuar Edhe një HAP më larg. Ndiqni shembullin e SAJ duc mbledhur flokët Topuz poshtë, por MOS i ngjeshni flokët MBAS kokës. Mbani jashtë DISA Fije, për të hedhur hije MBI fytyrë dhe për ta bërë ovale. Gjithashtu Edhe topuzi baline eshte shume Modern. Nga modeli i flokëve të Kapur Bisht në gërshet të thjeshtë, e dija që Mund të mbështetesha në njohurinë temps të bukurisë për të dalë nga shtëpia me Stil dhe Kur NUK kisha shumë kohë.

Mirëpo, përmes këtyre fotove do të mësoni si TI kapni flokët Dhe Mos të keni me problème à. Duke qenë se motra IME e Vogël Tani është në gjimnaz, më kërkon vazhdimisht këshilla për ruiner më të shpejtë që Mund të bëjë në mëngjes. Dhe meqë AJO më mësoi DISA gjëra MBI modën, Mendova t`i JAP DISA këshilla. Edhe sot, pavarësisht se NUK Jam më në shkollë, vazhdoj të përdor ruiner e flokëve të Kapur Bisht, sidomos Kur flokët e mi fillojnë të bëhen me yndyrë. Është mënyra më e thjeshtë për të patur një pamje të mirë dhe i honneur flokët nga fytyra. A e përmendëm që kërkon Vetëm 3 minuta kohë? Po, Kjo është pjesa më interesante. /Telegrafi/keni shumë Akne? Fajin e ka mjekra e të dashurit tuaj ka femra qe NUK pelqejne t`i mbledhin floket Edhe PSE Mund te jete Vape. Atehere PSE te MOS provoni nje gjysme Kapje, e CILA pervecse eshte praktike, funksionon Edhe si mini-lifting par Syte.

Diva britanike ka pasur DISA MODELE flokësh, derisa u vendos përfundimisht në ruiner Bob, pas rikthimit të fuqishëm të SAJ Pak vite më parë. Mbajini flokët Bob të shkujdesur, me vizë në mes. Kjo ndihmon në zgjatjen e fytyrës suaj. Mjafton të Kesh një modèle flokësh në mendje dhe ta provosh atë. Martoheni së shpejti dhe Doni DISA IDE për flokët? Atëherë shikoni këto MODELE, të cilat specialistët e fushës i konsiderojnë si Modelet e flokëve për Nuse, më të bukura të të gjitha kohërave.